Hotel v Teplicích, Hotel Almond s.r.o.

Popis produktu:

Hotel v Teplicích situovaný v klidné části města, zhruba 10 minut chůze od centra, je připraven nabídnout svým hostům jen ty nejlepší ubytovací služby. Hotel v Teplicích najdete v blízkosti lázeňského sanatoria, což umožňuje využít pobyt i k ambulantní léčbě.

Doplňující informace:

Hotel ALMOND v Teplicích poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. K dispozici jsou i čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi a jeden bezbariérový dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny sociálním příslušenstvím a televizí se satelitním příjmem.

Hotel v Teplicích má skvělou polohu i pro příznivce sportovního vyžití. Nedaleko hotelu se nachází sportovní areál s tenisovými kurty a hřištěm na fotbal s umělým povrchem. Zimní stadion a stadion místního fotbalového klubu. V Teplicích nechybí plavecká hala s tobogánem, fitness centrem a squashem. Za hezkého počasí doporučujeme navštívit nedaleké přírodní jezero Barbora vyhlášené svou průzračnou vodou. Pro tuto příležitost Vám rádi zdarma zapůjčíme horské kolo. Pro více informací nás kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle, nebo emailem, případně navštivte naše internetové stránky. Zaměstnanci hotelu Almond v Teplicích se těší na Vaši návštěvu.


internet: www.hotelalmond.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Hotel Almond s.r.o.

Adresa společnosti:

Hotel Almond s.r.o.
Stará Duchcovská 28
Teplice
415 03

internet:

www.hotelalmond.cz

Kontaktní osoby:


recepce
Tel.: +420 608 156 112
Fax: +420 226 015 939


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina, ruština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Hotel v Teplicích Hotel v Teplicích Hotel v Teplicích Hotel v Teplicích Hotel v Teplicích

Parametry

Název produktu: Hotel v Teplicích
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.