Ubytování v Teplicích, Hotel Almond s.r.o.

Popis produktu:

Ubytování v Teplicích nabízí příjemný rodinný hotel Almond, který se nachází v klidném prostředí, přibližně 10 minut chůze od centra tohoto lázeňského města. Ubytování v Teplicích je zajištěno v 1 - 2 - 3 lůžkových pokojích nebo ve čtyřlůžkovém apartmánu.

Doplňující informace:

Ubytování v Teplicích v hotelu Almond je vhodné jak pro turisty, tak i pro obchodníky požadující vyšší kvalitu služeb. Na pokojích je televize se satelitním příjmem, v celém objektu Wi-Fi internet, uzamčené parkoviště hned u hotelu. Hotelové pokoje jsou včetně sociálního příslušenství. Komfortní ubytování v Teplicích.

Ubytování v Teplicích v našem hotelu je výhodné i z hlediska jeho umístění v bezprostřední blízkosti lázeňského sanatoria. Je tedy možné využít zdejšího ubytování i k ambulantní léčbě. Kromě ubytování nabízíme k využití místnost vhodnou k pořádání školení nebo firemních setkání (kapacita 25 osob). V Teplicích mohou návštěvníci kromě lázeňských procedur absolvovat také řadu kulturních a sportovních akcí a zážitků. Hotel Almond se nachází nedaleko sportovního areálu s tenisovými kurty, hřišti, zimním stadionem. Ve městě je plavecký areál s tobogánem, fitness, squash. V okolí golfové hřiště, jízdárna a horské středisko. Ubytování v Teplicích si můžete zarezervovat na našich internetových stránkách.


internet: www.hotelalmond.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Hotel Almond s.r.o.

Adresa společnosti:

Hotel Almond s.r.o.
Stará Duchcovská 28
Teplice
415 03

internet:

www.hotelalmond.cz

Kontaktní osoby:


recepce
Tel.: +420 608 156 112
Fax: +420 226 015 939


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Ubytování v Teplicích Ubytování v Teplicích Ubytování v Teplicích Ubytování v Teplicích Ubytování v Teplicích

Parametry

Název produktu: Ubytování v Teplicích
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.